SM Systém

Chcete sa vyhnúť opuchu, infúzii alebo operácii?
Správne cvičenie rieši aj preventívne mnoho problémov. Ak zanedbáte prvé varovné signály vášho tela, časom sa vám to všetko pozbiera a musí sa prikročiť k radikálnemu riešeniu.
CHCEM SA OBJEDNAŤ

Prečo SM systém?

SM systém komplexne pôsobí na naše telo od hora až dole. Naše telo pracuje v svalových špirálach, nič nefunguje oddelene. Za boľavý členok môžu sedacie svaly, ktoré spôsobia aj problémy s chrbtom. Je dôležité čo najskôr odstrániť svalové dysbalancie.

Nevhodné alebo slabé zapojenie niektorých svalov sa môže prejaviť nepríjemným pocitom, ktorý sa môže opakovať čoraz častejšie, intenzívnejšie. A to je chvíľa aby sme sa spamätali a začali na sebe pracovať. Začať záchranu svojho vlastného tela.

SM systém u nás

Pod dohľadom skúseného trénera alebo fyzioterapeuta odhaliť možné problémy, nesprávne dlhodobé pohybové stereotypy a návyky, ktoré si sami ani neuvedomujeme. SM systém je jedna z možností ako sa ich zbaviť. Môžu ho cvičiť deti, dospelí aj tehotné ženy.

Boj na dlhú trať

Výsledok z veľkej časti závisí aj od Vášho prístupu. Nestačí zacvičiť len raz pod dozorom odborníka. Naše zlozvyky sú v nás hlboko zakorenené a chce to čas ich úplne odstrániť. Čo sme si roky zbierali, nedá sa hneď odstrániť a zautomatizovať. Musíte sa aj sami tomu venovať aspoň 15 minút denne. Minimálne prvé tri mesiace sa musíte sledovať, kontrolovať aj v bežných denných alebo pracovných činnostiach.

Je úžasné sledovať ako sa telo mení. Nechcete si to aj vy vyskúšať?


Naše služby su prístupné v posunkovej reči pre nepočujúcich.

Copyright © 2023 KavitaSlim